Cenk Eren Akustik Stüdyoda Ferdi Özbeğen Klasiklerini Seslendirdi

Ardı ardına yayınladığı iki başarılı tematik albümden sonra müzik kariyerine iki single ile devam eden başarılı yorumcu Cenk Eren, Michael Kuyucu’nun Akustik Stüdyo programında sevilen coverları seslendirdi.

Cenk Eren programda “Repertuvar Ferdi Özbeğen” albümünde ve Ferdi Özbeğen’in genel repertuvarında yer alan “Ağla Halime”  –  “Bir Şarkımoz Vardı” –  “Büklüm Büklüm” –  “Dilek Taşı”  gibi şarkıların yanında “Dostum Dostum” – “Yalancı Yarim” ve “İnce Saz” gibi türkü formatındaki şarkıların akustik performansını sundu.

Cenk Eren programda Michael Kuyucu ile yaptığı sohbette proje albümlerine devam edeceğini söyledi. Cenk Eren:  “Önümde birikmiş bir iki proje albümüm daha var. Şimdi Ekim sonunda çıkacak bir proje albümüm var. Aslında bunu ben dillendirmiştim Üç Kadın Bir Erkek Aysel Gürel, Fikret Şeneş ve Çiğdem Talu şarkıları diye fakat onu biraz ötelemek zorunda kaldım. Çünkü müthiş bir proje albümü daha gelecek.  İmzayı attık repertuar yüzde seksen belli oldu. Şimdi işte alt yapılar başlar. Herhalde ağustos sonu gibi ben okumalara girerim. Ekim sonu gibi de albümü çıkarmak istiyoruz.” dedi.

Paylaş

})(jQuery)