Pınar Çubukçu Akustik Stüdyo’da Gülben Ergen’in Ona Nasıl Destek Olduğunu Anlattı

Pınar Çubukçu, Michael Kuyucu’nun canı performansı ile konuk olduğu Akustik Stüdyo programında  “Aklımı Oynatacağım” adlı şarkısının klibinde oynayarak ona destek olan Gülben Ergen’in bu klibe nasıl dahil olduğunu anlattı. Gülben Ergen’le Taşkın Sabah sayesinde tanıştığını söyleyen Pınar Çubukçu, Gülben Ergen’in bir gün onu arayarak yeni şarkısını sorduğunu ve ona “sana yardım etmek için ne yapabilirim?” diye sorduğunu söyledi. Gülben Ergen’in hiçbir zaman laf olsun diye birine destek olmayacağını söyleyen Pınar Çubukçu, Michael Kuyucu’ya şarkının klipinde Ergen’in oynamadan önce ona destek olmaya karar verişinin hikayesini şöyle anlattı:

“Sahnede pişmeyi Taşkın Sabah’ın elinin altında öğrendim, ona çok şey borçluyum. Gülben Ergen’le de  dostluğumuz onca yıl sürünce beni aradı günün birinde ansızın “bak sen ne yapıyorsun?” diye sordu. Onun öyle bir heyecanı vardır. “Sen ne yapıyorsun yeni şarkı mı yapıyorsun?” dedi.  “Evet” dedim yapıyorum. “Ee niye bana dinletmiyorsun?” dedi. “Olur” dinleteyim dedim. “Tamam hemen gel neredesin? Ben Bebek’teyim. Atla gel” dedi. “Tamam olur geliyorum” dedim. Gittim kahve içtik beraber. Şarkıyı dinledi. “Ay bu şarkı çok güzel, ben bu şarkıya istediğin kadar destek olurum” dedi. Dedim “ne güzel teşekkür ederim”. “İşte ne yapabilirim senin için” dedi, “ne istiyorsun benden?” dedi. Gülben Ergen gerçekten güvenmediği bir işin altına sadece jest olsun diye girmez. O konuda çok iyi biliyorum huyunu. Bana “Ne yapabilirim” dedi?  Bir anda öyle bir şey teklif edince tabi bir afalladım ne olabilir diye. “Tamam” dedi “ben” dedi “klibinle alakalı ne gerekiyorsa yapacağım” dedi.  “Sen ne yapmamı istediğini” söyle dedi. “İstersen kameranın önünde olayım, istersen arkasında olayım durayım. Sadece görünmeden sana destek olayım, sadece moral vermeye geleyim. Kostümlerine yardımcı olayım, fikir vereyim biliyorsun benim gözüm iyidir” dedi. Biliyorum iyidir. “O zaman” dedim “benim kostüm stylingimi yapan modacı arkadaşım var. Halil İlgü ile çalıştım ben bu klipte. Onun atölyesine gideceğim” dedim “provaya pazartesi gelin gidelim beraber” dedi. “Doğru mü söylüyorsun? Gidelim o zaman” dedi. Atladık gittik. Benim kostümleriyle alakalı fikirler verdi.”

Pınar Çubukçu, Michael Kuyucu’nun Akustik Stüdyo’sunda 70lerin ve 90ların sevilen klasiklerini canlı seslendirdi. “Bu gece Son” – “Yaralandım” – “Alışmak Sevmekten Zor” – “Ben Varım” – “Zor Kadın”  – “Mor Menekşe” ve “Şinanari” gibi sevilen şarkıların akustik performansını sunan Pınar Çubukçu’ya orkestrada Onur Nar (perküsyon) ,  Tolga Kılıç (Klavye) ve Şükrü Tirkiş (Klarnet) eşlik etti.

Paylaş

})(jQuery)